BRANDS & TRENDS

CLIQUE TURKIYE’DE !

İnternetten İkinci El Alışveriş Yapmanın En Kolay ve Karlı Yolu CLIQUE Şimdi Türkiye’de!

Sosyal medyanın en renkli bitpazarı Clique, şimdi hem internet sitesi hem de iTunes App Store ya da Google Play üzerinden indirilebilen mobil versiyonuyla Türkiye’de!

İkinci el kıyafet alım satım platformu Clique aracılığıyla üyeler, giymedikleri kıyafetler ile aksesuarlardan şık bir online mağaza oluşturabiliyor, mağazalarında onları satabiliyor ve hemen para kazanmaya başlayabiliyorlar. Benzer şekilde hem modaya uygun hem hesaplı alışveriş yapmayı sevenler de Clique’te hayallerinin alışveriş cennetini bulabilirler.

Üyeler “clique” adı verilen topluluklar kurarak kendileriyle benzer moda zevkleri olan kullanıcılarla bir araya gelebiliyorlar. Sisteme üye bir kullanıcı clique kurduğunda yöneticisi oluyor ve o clique’e üye olanlar satış yaptıklarında bundan belli bir yüzde alarak kazancını katlama fırsatı elde ediyor.

Dünyaca ünlü online moda topluluğu Stardoll’un yapımcılarının yeni ürünü olan siteye aynı zamanda birçok popüler moda blogger’ı da üye ! Ben de bu siteye üye olarak gardırobumda uzun süredir kullanılmadan bekleyen ürünlerimi satma imkanı buldum sonunda 🙂 Sizler de üye olarak bu imkandan yararlanabilir, ilgi duyduğunuz dolaplardan gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Hatta belki benim dolabıma da bir göz atarsınız 😉

Resmi Web Sitesi:

https://www.cliqueshop.com/tr/

CLIQUE TURKIYE’DE !-1

CLIQUE TURKIYE’DE !-2

CLIQUE TURKIYE’DE !-3

You Might Also Like