FASHION & BEAUTY HOME

DAVID BECKHAM VS. ZINEDINE ZIDANE

Dünya Futbol tarihinin iki dev ismi yeni ilkbahar-yaz sezonuna da imzalarını atarak rakip olmaya hazırlanıyorlar…

David Beckham’ın H&M ile yapmış olduğu ve halihazırda devam eden koleksiyonunu bilmeyen yoktur.Son derece başarılı bir ortaklıkla iç çamaşırı ve bodywear için keyifli ve şık tasarımlara imza atılmıştı ve bu işbirliğinin çok başarılı neticeler alması sonucu H&M ve David Beckham bu birlikteliklerini yeni sezonda da devam ettirme kararı aldılar. ‘Modern Essentials’ adı altında hazırlanacak olan koleksiyonda Beckham, sezon için kendi tercihi ve tarzı olan parçaları seçip tanıtacak.Trenchcoat, gömlek , kazak ve pantolon gibi temel giyim modasına imza atacak olan Beckham’ın bu koleksiyonunun Mart ayında bizlerle buluşması bekleniyor.

Beckham’dan sonra ikinci bir sürpriz de Mango’nun erkek koleksiyonu için anlaştığı ünlü futbolcu Zinedine Zidane oldu.Uzun süredir herhangi bir marka altında görmediğimiz Zidane, yeni sezonda Mango’nun şık erkek tasarımları tanıtarak markanın yüzü ve temsilcisi olacak.Bu koleksiyon da yine H&M gibi temel erkek giyimi üzerine olacak ve Şubat ayı içerisinde lansmanı yapılıyor olacak.

Two great soccer players of the world are now getting ready to be competitors on men’ fashion….

Most of us already know about the collaboration that H&M and David Beckham made previously.They have been preaparing a great line about underwear and bodywear with Beckham which has been a great profit on the market and for that reason, they decided to continue collaborating with him with a new upcoming  clothing line. ‘Modern Essentials’ consists of basics in men fashion like sweaters, trenchcoats, pants and shirts which will be choosen by Beckham personally. The line is expected to be launched in March and going to be really succesfull apperantly.

In 2015 spring-summer season, another surprise came from the famous clothing brand Mango.They announced that there is a new collaboration coming up this month with the famous Zinedine Zidane.We haven’t seen him working with or for any brand for a very long time and now he is going to be the face and ambassador of Mango’s men line.We will be seeing him a lot this also spring with almost all the basics of men fashion.

Let the games begin…. 🙂

DAVID BECKHAM VS. ZINEDINE ZIDANE-1

hm-david-beckham-modern-essentials-spring-2015-2-320x480

012115-david-beckham-hm-594

Zinedine+Zidane+Zinedine+Zidane+New+Face+Mango+a-johDSh7lcl

David-Beckham-Bodywear-for-HM-Latest-Ad-Campaign-4-1050x786

zid

You Might Also Like