EVENTS HOME

ST. PATRICKS DAY @ UNTER

 Bu hafta bizi süper bir organizasyon bekliyooor 🙂

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek isterim sizlere.St. Patrick’s day her sene Mart ayının 17 sinde İrlandalılar tarafından koruyucu azizlerden biri olan Saint Patrick’in adına kutlanan bir festival olup, 17 Mart tarihi tam da bu azizin ölüm tarihi olarak geçmektedir.

Bu özel günde özellikle Dublin festivalleriyle dünyanın her yanından milyonlarca turist çekmekte ve yine dünyanın dört bir yanında bu gün yine festivallerle kutlanmaktadır ki bunların pek çoğu Amerika’da gerçekleştirilmektedir.

Benim gibi sizler de daha önce bu organizasyonlarından birine şahit olduysanız ne kadar keyifli ve eğlenceli geçtiğini bilirsiniz.Şayet hiç görmediyseniz , bu sene Unter size bu şansı çok keyifli bir partiyle sunuyor, kaçırmayın derim 🙂 Sokak Partisi 17 Mart  Salı akşamı 18:00 de başlıyor ve partiye hem çok keyifli müzikler, hem de lezzetli kokteyller eşlik ediyor.Gecenin rengi yeşil, sloganı ise ‘Bugün herkes İrlandalı ! ‘

Üstelik sadece bu kadar da değil ! Unter 9 Mart-9 Nisan tarihleri arasında ‘Irish Gourmet Junk Food Fest’ ‘e de ev sahipliği yapıyor.Bu tarihler arasında Unter, İrlanda lezzetlerini tam 1 ay boyunca menüsüne taşıyor ve sizleri daha önce hiç tatmadığınız değişik lezzetlerle biraraya getiriyor.

Biz Salı akşamı oradayız.Sizleri de bekliyoruz 🙂

ST. PATRICKS DAY @ UNTER-1

  ST. PATRICKS DAY @ UNTER-2

There is  a great upcoming organization waiting for us this week 🙂

For those who don’t have an idea about what St. Patricks Day is, I’d like to explain a little bit about it.This day is celebrated annualy by Irish on 17 th of March to honor their protective saint St. Patrick.This day is also known as the death day of the saint.

St. Patrick’s Day is celebrated with big organizations specially in Dublin and attrack millions of tourists from all around the world and many known big ones happen in United States which consists a huge population of Irish people as well.

If you ever withnessed on one of these parties like me, you’d know how fun and colourful they are.If you haven’t yet, Unter gives you the chance to join one this year on Tuesday.The street Party starts right on the street at 18:00 pm with great dj performance and delicious coctails.The colour of the night is green and the slogan is ‘We are all Irish today’!

Furthermore, Unter is also the host of ‘Irish Gourmet Junk Food Fest’  whole month between 9 th of March -9 th of April in which they choose lovely and delicious examples of Irish Food for their menu.

Don’t miss this great party on 17th.Come join us there !

Detaylı bilgi için / For more info 

https://www.facebook.com/events/1563326127253118/

UNTER

ST. PATRICKS DAY @ UNTER-3

You Might Also Like