FASHION & BEAUTY HOME

HEADING UP TO THE MOUNTAINS

Kimileri için yılın en güzel ve keyifli zamanlarıdır bu aralar.Extreme spor severler için heyecan dolu,eğlenceli ve buram buram yeni dağ modası trendleri kokan zamanlardır.Rengarenk snowboard kıyafet ve aksesuarları, şık ve son moda kayak kıyafetleri mutlaka gözünüze çarpar..

Bu sene dağcıları yine vazgeçilmez BURTON’un rengarenk ürünleri ve özellikle bu aralar bayanlar arasında çok populer olan skinny board pantolonları bekliyor.Öte yandan MONCLER ve Christian Louboutin de kış severleri düşünmüş ve son trend şık ürünlerini sevenlerinin beğenisine sunmuş.

Tarzınıza ve bütçenize göre çok çeşitli seçenekler bu kış da sizi bekliyor…

These are the best days of the year for most of us, the extreme sports lovers.It is time for fun and thrill, as well as mountain fashion and latest trends.Colorfull snowboarding clothes and gear, modern and chick skii outwear..

BURTON is the most populer and trendy as in the past with appealing snowboarding accessories and especially skinny boarding pants which are really popular among women this year.MONCLER and Christian Louboutin are also on the stage with their chick and expensive designs.

HEADING UP TO THE MOUNTAINS-1

HEADING UP TO THE MOUNTAINS-2

You Might Also Like